| SexyGirl4You a întrebat:

Nu stiti cumva unde pot gasi scrisoarea de ramas bun a Madalinei Manole pe net? mersi:*

9 răspunsuri:
| Gândac a răspuns:

Buna. Nu a lasat o scrisoare ci un mesaj.
Uite'l aici -> http://www.evz.ro/......00605.html

| Gândac a răspuns:

Mesaj *
scuza-ma big grin

| KellyGreen a răspuns:

Ştiu că mă iubeşte multă lume şi îmi pare rău, dar nu mă mai simt frumoasă".

| KellyGreen a răspuns:

Sau acesta:Nimeni nu are vreo vina, toti ma iubiti enorm si ati facut totul pentru mine motivul este acesta: nu mai pot suporta FIZIC vorbind sunt defecta, un rebut, asa am fost mereu, dar acum de abia realizez cu adevarat. Te iubesc Puiucul meu"

| Alinutza_5368 a răspuns:

Madalina Manole nu a lasat nisti o scrisoare. A scris un msg pe telefonul ei pe care la salvat.Cine stie daca sa omoart in cateva zile vom afla raspunsu

| Fillaide a răspuns:

Mesajul de adio al Madalinei Manole: "Nimeni nu are vreo vina, toti ma iubiti enorm si ati facut totul pentru mine motivul este acesta: nu mai pot suporta FIZIC vorbind sunt defecta, un rebut, asa am fost mereu, dar acum de abia realizez cu adevarat. Te iubesc Puiucul meu", si incheie transmitand mesaje catre cei apropiati, carora le spune ca au facut totul pentru ea si au fost buni cu ea

Daca vrei uite si site-ul de unde am luat acest mesaj:

http://www.apropo.ro/......io-6564291

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era ceva cu Ma simt urata.