| iyoio a întrebat:

Unde pot gasi ultimul album a madalinei manole pe internet online big grin mersi big hug

Răspuns Câştigător
| MillyMarinelaFlorin a răspuns:

Http://ascultaonline.ro/......q-286.html ASTA E FUNDA TE ROG MULT?

2 răspunsuri:
| Mada_5282 a răspuns:

Sincer nu stiu unde ai putea sa-l gasesti. dar te-as sfatui sa-l cumperi de la un magazin de specialitate.Tot ce s-a intamplat in ultima perioada ar trebui sa ne puna pe ganduri si sa ne faca sa pretuim adevaratele valori atata timp cat ele sunt in viata... dupa aceea e mult prea tarziu...