| d2o3r5 a întrebat:

O intrebare al carui raspuns mi-e de mare ajutor, pot scoate un album cu piese de pe soundclick.com, sunt producatori care pun instrumentale in vanzare iar altii le dau free download la unele piese, unii au reclama pe instrumentale, altii nu. Ideea este ca nu stiu daca pot sau nu scoate un album cu acele instrumentale, necumparate. Multumesc.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Daockta a răspuns:

Da, poţi înregistra pe acele negative happy fără să păţeşti ceva tongue

| d2o3r5 explică:

Nu e furt, ai inteles tu gresit. Producatorii acelor instrumentale, le pun free download, unele nu dar multe sunt cu free si le poti downloada linistit. Dar intrebarea mea este poti sa scoti un album cu acele instrumentale?