| Salycumo a întrebat:

Pentru cei care iubesc muzica koreiana puteti va rog sa-mi spuneti cum se numeste melodia de la minutul 5:00 7:00 de la acesta muzica https://www.youtube.com/watch?v=Ur7mtOA1ST4 multumesc dau funda.

4 răspunsuri:
| MiyakoSaki a răspuns:

Pai,tot de la ei este straight face Adica,vezi tu, in melodia aia, au folosit ritmul acela, cum sa spun, tot melodie de-a lor este...adica tot ei au "compus " partea aia de la 6:00 -7:00...nu are nume..intelegi tu happy

| MistretulPufos a răspuns:

Pai tot video-ul e aceiasi melodie

| Salycumo explică (pentru MistretulPufos):

Nu la acel video la minutul 5; 00 pina la 6; 00 este o melodie unde danseaza niste baiesti pe o muzica cu basuri

| Salycumo explică (pentru MistretulPufos):

Sau mai bine spus de la minutul 6:00 si 7:00