| Meoooooowww a întrebat:

pentru fanii lui Justin Bieber(nu pentru cei care il insulta) care este melodia voastra preferata? daca este aceeasi ca si a mea dau funtitsa!

Răspuns Câştigător
| winchesters a răspuns:

Singura melodie care imi place a lui Justin e One Timehappy
PwP:*

50 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Sincer, imi place Never Say Never ft. Jaden Smith.

| BaddieBae a răspuns:

One Time, One Less Lonely Girl, Eenie Meenie, Down To Earth si That should be me sunt preferatele mele. Le adoor.Mai ales Down to earth.

| Aleeeeeeee a răspuns:

Nu sunt fana, dar are patru melodii care imi plac : Baby, Love me, Eenie Minnie si One time happy.

| Demise a răspuns:

Eenie Meenie

| Andra_3307 a răspuns:

One less lonley girl si favorite girllove struck le adorlove struck imi plac toate la fel de mult dar astea doua imi plac cel mai mult:plove struck.

| ZeldaSay a răspuns:

Hey buna...mel mea prea.hmm nu pot spune ca am doar una pref. am mai multe se numesc : 1 Love Me 2.Baby
3. Justin Bieber - Somebody To Love 4. where are you now 5.that should be me 6. Never say never... cel mai preferate. dar imi plac sincer toate :X:X

| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

A mea este never say never dar dintre alea mai lente ale lui [adica dintre where are you now? si down to earth] o ador pe where are you now? big grin a ta care e? big grin

| VadSuneteAudCulori a răspuns:

Sunt mai multe...baby,one less lonely girl si one time

| Hombre a răspuns:

Mai da altceva nu mai stiti J.B.si H. M. mai explorati si voi muzica timpurilor. Iata si altceva sper sa va placa.
http://www.youtube.com/watch?v=CvtRkarV5wM&feature=related

Răspuns utilizator avertizat
| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

Mie imi place mel. Baby:X
Si Eenie Meenie Minee Mo
happy

| ♫♥laurik♥♫ a răspuns:

Never say never love struck

| DoubleS a răspuns:

Justin Bieber-baby

| DoubleS a răspuns:

Justin Bieber - Baby

| ٩(●̮̮̃•̃)۶дnØnłШẲ a răspuns:

Never say never

| bxxt a răspuns:

Miee imi plac toate mel, in special baby si one tine (imi suna la telefon)

| deNnisH`A>* a răspuns:

Love mebig grin

| Ioana_8454 a răspuns:

Nu's fana De fapt il urasclaughing
Dar imi place:Eniee Menielove struck
Si am ascultat acum cateva zile "One less lonely girl". dragutsa
Ar avea mai multi fani daca ar mai renunta la fite[nu e o insultawinking e adevarulwinking]

| alexutsuuu a răspuns:

Niciuna.si totusi eanie meani

| ღβ3b3LuSa a răspuns:

Mie imi place Baby si Eenie Meenie.

| ღβ3b3LuSa a răspuns:

Baby si Eenie Meenie

| Miana_5887 a răspuns:

Baby si Eenie Meenie big grin

| PeeWeeVi a răspuns:

Pai sincera e babybig grinbig grinbig grin

funda?love struck

| Georgiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Clar! si pe mine ma enerveaza Justin Bieber pentru figurile lui, nu pentru altceva.Insa la fel de clar melodia preferata e Baby urmata de One more time iar pe locul 3 Ennie Minnie.na ca ti-am facut si un toplaughing

| lollipop29 a răspuns:

Baby

| iza5bela a răspuns:

Mie imi place baby.

| Albertt a răspuns:

Baby

| Meoooooowww explică:

A mea este One Time cea mai cea! dintre astea mai vesele! sintre astea mai lente imi place Down To Earth! desi isncer imi plac toate fff mult! si este idolul meu deci il ador!:X:X:X

| Meoooooowww explică:

Deci cui ii plac cel mai mult mel One Time, One Less Lonely Gilr, Eenie Meenie si Down To Earth mie astea imi plac si dau funda!