| Loritale a întrebat:

Buna ^^. Poate cineva sa ma ajute sa gasesc un videoclip pierdut pe youtube,va rog? Este un vid cu o puma care alearga prin diferite obstacole:ger,desert,foc, etc, ca sa ajunga in final la o femeie.Pe fundal este muzica, dar cred ca vid nu are nicio legatura cu melodia in sine. Sper ca cineva sa cunoasca videoclipul de care vorbesc.Multumesc frumos de ajutor.De asemenea ofer funda. ^^

1 răspuns:
| Balacciu a răspuns:

A disparut de mult dar cine stie poate o gaseste cineva laughing)))).Da funda PLS