| katalina_6199 a întrebat:

Puteti sa imi spuneti id lui selena gomez?

Răspuns Câştigător
| RockOut4ever a răspuns:

Selena_gomez_for_funs funda?

6 răspunsuri:
| Akira a răspuns:

Selena_gomezlaughing suntem colege de banca

| Andya a răspuns:

Marie_sel_selly
Suntem vecinelaughing si incalasi timp si prietenelaughing...ne cunoastem de cand avea ea 2 ani si eu nici nu eram compusalaughing

| Faηta a răspuns:

Lol, arunca-te-n mare fetita.

| Bibb1 a răspuns:

Besi_de_aici_boracule

mie mi-a dat webbatting eyelashes

| FashionCellia a răspuns:

Uite nu sunt sigura daca asta e dar mie mi-a mers, but...nu mi-a dat accept Noroc.Id-ul este :selena_nickjonas

| SelenaGomezFan1 a răspuns:

Ai dat funda la un copil care nu tia demonstrat ca acel id e adevarat o sati demonstrez eu deci id-ul lui Selena e selena.selly@rocketmail.com ea este deoarece mi-a dat web si mia cantat la microfon