| DeMentaa a întrebat:

puteti sa imi spuneti si mie va rog frumos muica contri in genu acesteia

http://dansezpentrutine.protv.ro/video-dans-country-laur a-cosoi-si-bogdan-boanta/2280 mi se par foarte frumoase? mulumesc stiu am mai pus-o odata dar vreau ineaparat in genul asta sau macar sa imi zceti cum se numeste muzica si cantaretul care o canta

1 răspuns:
| catthshshshs a răspuns:

Imi pare rau ca trebuie sa iti spun dar exprimarea ta nu este absolut deloc corecta.Reciteste ce ai scris si incearca sa modifici.Nu va mai grabiti cand scrieti ceva, verificati inainte de a trimitewinking