| Marius77889 a întrebat:

Buna,recent m-am apucat de muzica si am propus sa ma lansez pe soundcloud,nu mai vreau pe Youtube si am zis sa fac aici, mi-am luat un program de editat, un microfon si am tras niste piese, am in cap sa mai scot dar daca vreti si aveti profil de soundcloud sa intrati pe profilul meu si sa imi spuneti sau sa ma sustineti daca va place. Sunt abia la inceput, multumesc.
link: https://soundcloud.com/kami-304340312

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Stii ca reclama personala pe acest forum este interzisa?

Vezi termenii si conditiile de folosire ale forumului TPU, ca sa intelegi de de ti s-ar putea suspenda contul acesta.
Fa-ti reclama la sutele de prieteni care-i ai pe FB, Instagram, TikTok si alte site-urid e socilaizare.

Eu una, iti doresc SUCCES dar iti dau un singur sfat: ca tot ce faci in viata, sa fie LEGAL!