| DixieP a întrebat:

Am compus acum ceva timp o melodie si as fi curioasa sa stiu ce parere aveti despre ea. Tin sa precizez ca este prima si va rog sa imi spuneti ce ar trebui sa mai rectific la modul meu de lucru.
Link-ul este catre soundcloud: https://soundcloud.com/user-501464003
Multumesc frumos! big grin

8 răspunsuri:
| Alxxzzxx a răspuns:

E frumoasă, bravo!
Mie personal nu prea mi-a plăcut începutul, dar în rest e ok.winking happy

winking

| DixieP explică (pentru Alxxzzxx):

Multumesc! big grin
Mi s-a mai spus ca inceputul mai trebuia putin gandit, dar asta am stiut sa fac in momentul ala. In viitorul foarte apropiat, cel mai probabil, o sa il modific. La fel si cu sunetele, unde cred ca am exagerat putin cam mult cu saxofonul. laughing

| Alxxzzxx a răspuns (pentru DixieP):

Dap, puţin laughing

| Padada a răspuns:

Acum o ascult revin cu edit big grin

| Padada a răspuns:

Am ascultat-o este foarte frumoasa la fel si tu continua tot asa

| DixieP explică (pentru Padada):

Ma bucur! In mod sigur voi mai face si altele. happy

| Padada a răspuns:

Nu stiu cum sa iti explic eu prefer genul asta de melodii :https://www.youtube.com/watch?v=mXR7n1MHPUE treci peste inceput si cand incepe o sa vezi ca la minutul 1; 40 schimba cu totul tonul melodiei mie personal asa imi plac melodiile

| DixieP explică (pentru Padada):

E trap daca nu ma insel. Suna bine, dar momentan trebuie sa mai acumulez experienta si sa mai fac rost de sunete potrivite. happy
Eu una ascult mai mult melodii de genul future bass si dubstep. Poate nu suna wow, însă eu mă regăsesc când le ascult. happy