| Deea_4962 a întrebat:

Buna!
Sa nu sariti cu gura pe mine...am gasit o manea faina :)) dativa si voi cu parerea...nici eu nu ascult manele dar asta imi place;))
http://www.trilulilu.ro/MyHaeLa2503/0c22f89bec9e47

14 răspunsuri:
| dadaaaaa a răspuns:

Eu nu sar.sincer mie imi plac manelele :X:X

e foarte faina... o stiam tongue

| i_love_you_and_i_am_cool a răspuns:

Ati inebunit cu totii! nu va suparati pe mine, am ascultat putin din ea, zau...cum puteti asculta manele?! multi oameni au ajuns sa confunde colindele cu manelele! am ajuns o tara care nu mai stie decat manele.nu te supara pe mine, dar eu le urask si nu as asculta asa ceva niciodata.mai bine ascult house decat manele. poate nu e raspunsul cel mai bun, si stiu ca ai zis sa nu sarim cu gura pe tine, dar va rog...chiar va plac manelele?! maneaua tot manea ramane, indiferent de continut!

Abh
| Abh a răspuns:

"nu ascult manele, dar asta e faina"... pai, noah, nu-mi plac oamenii falsi, dar tu mi-esti simpatica.

| anonima16 a răspuns:

love struck e faina`happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Fiecare cu gusturile sale muzicale, cui nu-i place nu ascultă.
Bravo.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Șșșst, taci. „Eu îs frumos ca o manea... toate femeile mă vrea, ieheee goguleee!".
Să nu ne mai minți, nu-i frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ascult niciodata manele, dar pe asta am ascultat-o pentru ca ne-ai rugat sa ne spunem parerea. Ei bine, chiar e frumoasa! happy

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing` i_love_you_and_i_am_cool mai bine desenai cercui pe`o hartie decat sa lasi comentari acela
Vad ca si aici intalnesc vechea problema
Toti is anti`manele si urasc manele
da` de fapt va plac oh go on
doar ca na` asa e mai truu` sa fii fake.
cat despre melodia aia...
slabe versuri, sunt altele mai bune.

| mikey a răspuns:

Salut!
Nici mie nuimi plac manelele deloc. Piesa asta e chiar draguta, despre iarna.Imi place mult, e asa lenta, nu seamana cu o maneahappy
Bye!

| dyav0litza a răspuns:

Faina.eu ascult manele ce-aveti cu manelistii?

| Deea_4962 explică:

i_love_you_and_i_am_cool nu am spus ca e colinda, am spus ca e manea. si crede-ma ca stiu sa fac diferenta intre colinde si manele.Mai intai gandeste ceea ce spui sau invata-te sa citestiwinking

| morenaRox a răspuns:

Buna happy
E frumoasa melodiawinking eu una ascult de toate, depinde de starea pe care o am tongue si locul unde ma aflu de exemplu petreceri etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie asta nu mi`o placetongue

imi plac alea orientale copiate dupa alea arabesti:X:Xlove struck