| Deea_4962 a întrebat:

Buna!
Sa nu sariti cu gura pe mine...am gasit o manea faina :)) dativa si voi cu parerea...nici eu nu ascult manele dar asta imi place;))
http://www.trilulilu.ro/MyHaeLa2503/0c22f89bec9e47

14 răspunsuri:
| morenaRox a răspuns:

Buna happy
E frumoasa melodiawinking eu una ascult de toate, depinde de starea pe care o am tongue si locul unde ma aflu de exemplu petreceri etc.

Abh
| Abh a răspuns:

"nu ascult manele, dar asta e faina"... pai, noah, nu-mi plac oamenii falsi, dar tu mi-esti simpatica.

| dadaaaaa a răspuns:

Eu nu sar.sincer mie imi plac manelele :X:X

e foarte faina... o stiam tongue

| mikey a răspuns:

Salut!
Nici mie nuimi plac manelele deloc. Piesa asta e chiar draguta, despre iarna.Imi place mult, e asa lenta, nu seamana cu o maneahappy
Bye!

| i_love_you_and_i_am_cool a răspuns:

Ati inebunit cu totii! nu va suparati pe mine, am ascultat putin din ea, zau...cum puteti asculta manele?! multi oameni au ajuns sa confunde colindele cu manelele! am ajuns o tara care nu mai stie decat manele.nu te supara pe mine, dar eu le urask si nu as asculta asa ceva niciodata.mai bine ascult house decat manele. poate nu e raspunsul cel mai bun, si stiu ca ai zis sa nu sarim cu gura pe tine, dar va rog...chiar va plac manelele?! maneaua tot manea ramane, indiferent de continut!

Răspuns utilizator avertizat
| dyav0litza a răspuns:

Faina.eu ascult manele ce-aveti cu manelistii?

| anonima16 a răspuns:

love struck e faina`happy

| Deea_4962 explică:

i_love_you_and_i_am_cool nu am spus ca e colinda, am spus ca e manea. si crede-ma ca stiu sa fac diferenta intre colinde si manele.Mai intai gandeste ceea ce spui sau invata-te sa citestiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Fiecare cu gusturile sale muzicale, cui nu-i place nu ascultă.
Bravo.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Șșșst, taci. „Eu îs frumos ca o manea... toate femeile mă vrea, ieheee goguleee!".
Să nu ne mai minți, nu-i frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ascult niciodata manele, dar pe asta am ascultat-o pentru ca ne-ai rugat sa ne spunem parerea. Ei bine, chiar e frumoasa! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing` i_love_you_and_i_am_cool mai bine desenai cercui pe`o hartie decat sa lasi comentari acela
Vad ca si aici intalnesc vechea problema
Toti is anti`manele si urasc manele
da` de fapt va plac oh go on
doar ca na` asa e mai truu` sa fii fake.
cat despre melodia aia...
slabe versuri, sunt altele mai bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie asta nu mi`o placetongue

imi plac alea orientale copiate dupa alea arabesti:X:Xlove struck