| nupebunezau a întrebat:

Se apropie banchetul si am nevoie de muzica. Deci ma puteti ajuta? Vreau o lista cu de toate in special cu:populara, manele si pe care o asculta toti(gen Smiley, Andra)
Dau funda pentru cei care imi fac listele cele mai lungi big grin si cu cele imi tari melodii.

2 răspunsuri:
| Exilee a răspuns:

Cristian Sanda -Fi curios( Heya!)

| S333byyy a răspuns:

MUZICA reggae e bine venita mereu de bun gust incearca : mr. levy -cine sunt acolo / pacha man - jointu arde / eli - alba ca zapada / cainele a.k.a soldat-plantele din beton / el negro fetel vor!big grin