| didiDia a întrebat:

Buna seara,

A fost ieri o melodie la emisiunea Acces Direct de la Antena 1 cantata de o tipa creata(la par) in limba engleza. Imi puteti spune va rog numele cantaretei si al melodiei?
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| xDeyz a răspuns:

Ea se numeste Claudia Pavel si melodia se numeste I Want U to Want Me.

3 răspunsuri:
| xDeyz a răspuns:

Ea se numeste Claudia Pavel si melodia se numeste I Want U to Want Me

| xDeyz a răspuns:

Ea se numeste Claudia Pavel si melodia se numeste I Want U to Want Me

| papusha_1605 a răspuns:

Numele melodiei nu o stiu, dar banuiesc ca e Claudia Cream, poate gasesti ceva. Succes!