| feelalive a întrebat:

Help, va rog mult, ador o melodie lenta de dragoste cantata in engleza de o tipa care nu prea e cunoscuta. nu stiu numele melodiei si nici a tipei.este o melodie mai noua cred ca de prin 2009 2010 nu stiu exact, difuzata mai mereu la radio.pls sugestii.

Răspuns Câştigător
| Meh a răspuns:

Shontelle-Imposibble? xD

3 răspunsuri:
| Ѵαмριяɛ a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=-AWoZmAxKxg&ob=av2e
cherly cole -parachute sper ca am ajutat. funda?

| Sorinella20 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=HAEkiKgxpQ0
http://www.youtube.com/watch?v=Dr_ce34rmu4
Nu cred sa fie vreuna dintre astea... dar incearca :)
Data viitoare retine ceva versuri si scrie-le aici...ne va fi mult mai usor sa ne dam seama despre ce melodie este vorba. Te pup

| MisterKat a răspuns:

Daca stii macar ceva versuri, te-am putea ajuta. Sunt milioane de melodii in engleza...