| Andrzvn a întrebat:

Bună seara.

Am o amintire despre o melodie și sper că poate mă puteți ajuta, mi-aș dori să găsesc acea melodie.

Melodia este cântată de 2 persoane, un băiat și o fată.
Tema melodiei din câte îmi aduc aminte era despre dragoste sau despărțire, posibil să fie în engleză. (Sunt 60-70% sigur că este în engleză) Stau undeva pe stradă noaptea, parcă ploua în videoclip, ea parca plângea într-o cabină telefonică, dar știu sigur că la un moment dat spre finalul videoclipului unu dintre ei își dau cadou o inimă într-o cutie.

Ceva cu hearts/rain/ ceva... Nu știu care este. Din ce-mi mai aduc aminte... Era cântată de artiști români.

Melodia ultima oară ascultată undeva prin 2016-2017... Deci este ieșită pe undeva 2012-2016
Posibil să greșesc, am aproximat din amintiri.

Nu este:

Marius ft Giulia - Rain

Aș aprecia foarte mult dacă m-ați putea ajuta.

1 răspuns:
| Nirvanaaa a răspuns:

Poate Shining Heart - Laurențiu Duta cu Andreea Banica. Îmi amintesc ca în videoul ala era ceva cu o cabina telefonica.