| Korssadi a întrebat:

Buna seara,

Aveti ideee cine canta melodia de pe fundal la digistoria la Digi24?

Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| Korssadi explică (pentru StefanE2019):

Dap, acea melodie din linkul tau...

| StefanE2019 a răspuns (pentru Korssadi):

Ah, tu vrei sa afli autorul original.
Nu cred că este făcută de DIGI, cred că este o melodie mai veche preluată al cărei autor s-a pierdut.
Spre exemplu, melodia de la Jurnalul de Seară poate fi găsită într-un clip de pe YouTube din 2010, însă Digi24 a fost deschis abia în 2012.

https://youtu.be/TqE9LkumO2Y

Cred că la fel este și în cazul Digistoria.

| DementuTDi a răspuns:

Rick astley - never gonna give you up

| Korssadi explică:

Matale ai chef de glume se pare... nu cred ca erai nascut cand a aparut melodia aia de-ai scris-o acolo... sa fii sanatos.