| anonim_4396 a întrebat:

Caut o melodie, despre care nu stiu mai nimic, doar ca este cantata la trompeta sau alt instrument care suna ca o trompeta, si din cand in cand, in cursul melodiei, mai spune o femeie 2 3 cuvinte, apoi iar canta trompeta. Este o melodie veche, si cantareata nu e prea cunoscuta cred... o caut de innebunesc. Va rog ajutati`ma, dau funda, ca de obicei.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar macar spune care sunt acele cuvinte pe care afirmi ca le rosteste femeia pe parcursul cantecului happy

| Vuitton a răspuns:

Lalalala lalalalalala, lalalala lalalalalala. asta e ritmul. e cam greu, nu stiu daca intelegeti despre ce melodie vorbesc, dar sper sa ma ajutati.

| Vuitton a răspuns:

Si se poate sa fie saxofon nu trompeta laughing ma rog, instrument de suflat.

| Vuitton a răspuns:

Am gasit-o. tango harlem se cheama