| puffulynna a întrebat:

Buna seara, eu sunt dana si as vrea sa stiu daca aveti nevoie de versuri pentru melodii. eu compun doar versuri fara linie melodica. daca aveti nevoie de ajutor va ajut cu drag. happy

7 răspunsuri:
| SexyFrumushika a răspuns:

Da! eu nu prea am talent la cantat dar ador sa cant! as vrea sa imi scrii ceva pop, melodii gen alexandra stan sau inna, celia1pup

| SexyFrumushika a răspuns:

Da! eu nu prea am talent la compus dar ador sa cant! as vrea sa imi scrii ceva pop, melodii gen alexandra stan sau inna, celia1pup

| puffulynna explică (pentru SexyFrumushika):

Buna eu am specificat ca doar le compun.nu fac linie melodica. daca te ajuta cu ceva numai versuri si sa iti faci un negativ e ok.iti pot face niste versuri. te pup

| SexyFrumushika a răspuns (pentru puffulynna):

Da e ok! la asta ma refeream!

| puffulynna explică (pentru SexyFrumushika):

Vrei sa canti sau te-ai apucat de cantat? sau pentru ce ai nevoie de versuri? eu pot sa iti scriu ceva dar am nevoie de aceste detalii. te pup

| SexyFrumushika a răspuns (pentru puffulynna):

Pai de cand sunt mica imi place sa cant! imi plac melodiile inne, alexandrei stan dar am nevoie de ceva de genu lor pop! pup

| SoulReaper a răspuns:

Daca poti sa iti imprimi versurile pentru o anumita melodie (negativ), e perfect. Notele acordate versurilor as putea sa le fac si eu, dar nu pot sa creez versuri. dark_wolf1996 sau tadao_katashi96 add la yahoo sa vorbim, chiar cautam cineva care poate face versurihappy