| Cățelul22 a întrebat:

Deci... eu la început am compus citate, si acum nu de mult am început să compun versuri, pentru piese, doar linia melodică nu o stiu a face, unde as putea să-mi vănd versurile, le pot vinde si fara linie melodică? Compun versuri de muzică pop si de muzică populară, dar fara linie melodică... le pot vinde si fara linie melodică, si daca da, unde?

1 răspuns:
| asdf2kpower a răspuns:

Dacă-s în lb română n-ai unde. caută câțiva artiști mai mici și oferă-le versurile în schimbul unei colaborări.