| andrei123 a întrebat:

se poate sa scot dintr-un videoclip doar melodia(doar sa ask melodia dar fara sa am videoclipul)?:S multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Vei fi nevoit sa convertesti fisierul din. avi (video) in. mp3 (melodie) Pentru asta vei avea nevoie de un convertor pe care-l poti downloada de aici : http://www.ojosoft.com/how-to-convert/avi-to-mp3-converter.html
O zi buna! :)

| morenaRox a răspuns:

Buna happy

Da potiwinking cu un program video converter daca ai videoclipul in pc si vrei sa ai melodia in format mp3 o scoti cu ajutorul luiwinking

| Miruna3094 a răspuns:

Da, dar doar din clipurile de pe youtube, cauta pe google youtube downloader.

| nonameanca a răspuns:

Dvdvideosoft happy

(as scrie cu majuscule acolo unde trebuie, dar nu ma lasa TPU)

| adelinaiasi a răspuns:

Da add si te ajut printesitaa_jmecheritaa