| AlexandruTeodor a întrebat:

Buna seara TPU, am auzit pe un radio o melodie si nu stiu exact cum se numeste, refrenul era ceva de genu' "Ra pa pa pam" ceva in gen de Craciun, am cautat pe site-ul lor si nu era in Top 40 ( doar Top 40 gasesti pe site ), daca stie cineva melodie, nu, nu este "Drumer Boy".

Răspuns Câştigător
| Daemoon a răspuns:

Cumva?:p

http://www.youtube.com/watch?v=yXyBGWS9fhU

| AlexandruTeodor explică (pentru Daemoon):

Nu. mersi oricum de raspuns happy

| Daemoon a răspuns (pentru AlexandruTeodor):

Semana prea bine cu ce ai zis!big grin
...am incercat si eu! ^^ happy

| AlexandruTeodor explică (pentru Daemoon):

LOL, stai ca nu am ascultat toata, asta e. MERSI!

| Daemoon a răspuns (pentru AlexandruTeodor):

Bun, era prea mare coincidenta sa nu fie! big grin

6 răspunsuri:
| IoanaSorina a răspuns:

Cred ca e de la Rihanna-Man Down happy Dar nu e de Craciun care o are ea, dar versurile sunt la fel big grin

| AlexandruTeodor explică (pentru IoanaSorina):

Imi cer scuze, nu am dat eu destule detalii. Era voce masculina si in nici un caz melodia Man Down. Anyways mersi de raspuns.