| PetrusEmanuelMihai a întrebat:

Buna seara TPU. as dori sa aflu cum se numeste piesa asta din acest video.
https://www.youtube.com/watch?v=0krgBMnEVN4 Puneti vidoclipul pe 13 : 48 de la Youtube si ziceti-mi.Mersi,noapte buna.

2 răspunsuri:
| Diagn a răspuns:

Este un remix de la piesa 50 cent- P.I.M.P, doar ca nu gasesc pe yt exact acel remix ca in playlist-ul pus de tine.

| PetrusEmanuelMihai explică (pentru Diagn):

Multumesc de obicei le trece din josul vedeoului fiecare ce nume de exemplu are...00 : 00 - cent 50 P.I.M.P
01.: 15 - 9 AM e doar exemplu ce am scris eu da aici nu le a trecut.

Întrebări recente