| arual93 a întrebat:

Buna seara, TPU! Poate ma ajutati cu dilema urmatoare:am o combina audio care nu citeste decat cd-uri originale..si bineinteles ca fiecare de altfel imi doresc sa pot asculta muzica care imi place pe un cd facut de mine.Intrebarea este:exista vreun program care ar putea face ceva in privinta asta, nu stiu de exemplu cum este daemon tools pentru un cd virtual..ma gandesc ca ar exista si asa ceva...multumesc

2 răspunsuri:
| GoguSteriade a răspuns:

S-ar putea sa fie alta problema. Daca citeste CD-uri originale inseamna ca melodiile sunt track-uri si nu MP3 (cele de pe CD-urile tale sunt MP3 si nu le recunoaste). Fa un CD cu melodiile tale in acelasi format (il gasesti in Nero la Burn Audio CD) si ar trebui sa functioneze.

| arual93 explică:

Am incercat astasad dar nu a mers