| ELNuInvataMomentan a întrebat:

Daemon tools se foloseste la inlocuirea CD-urilor originale!?

Răspuns Câştigător
| fsdfsd a răspuns:

DAEMON Tools este o aplicaţie avansată pentru Microsoft Windows care oferă una dintre cele mai bune emulation optice mass-media din industrie.

Cu DAEMON Tools puteţi realiza copii de CD-ul fizice / DVD / HD DVD / Blu-ray în "discuri virtuale" sau aşa-numitele "disc de imagine" imagini, care rulează direct de pe unitatea hard disk. Puteţi, de asemenea, de lucru cu imagini create de alte programe de ardere! DAEMON Tools sprijină varietate de tipuri de imagine. Utilizaţi CD / DVD Convertor de imagine pentru a avea un singur format de imagini din catalogul imaginea ta!

| KillSuckers a răspuns (pentru fsdfsd):

Multumim pentru plagiere, fsdfsdhappy

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Da. Nu e singurul program de acest gen. Mai sunt si altele.

| AvalohAlyn a răspuns:

Exact asta este functia lui.Este cel mai bun program de genul asta din cate stiu.

| c0rn3l1uss a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desigur ca da