| olarumihai73 a întrebat:

Buna seara, va rog daca ma puteti ajuta...am ascultat ieri in jurul orei 14 la Kiss fm o melodie in care se spuneau frazele "I don't care what they say,Gonna to my way.,listen to the radio",sper sa nu gresesc,ceva in genul acesta, dupa care urma ca o trompeta...ma poate ajuta cineva va rog daca aveti idee cum s-ar putea numii melodia?! Precizez ca era in mix atunci cand am ascultat-o, o difuzau de la mare. Multumesc foarte mult.

Răspuns Câştigător
| Alle_3893 a răspuns:

Mandinga - Colours. uite linkul : http://www.youtube.com/watch?v=u-WeOsS_pio

| olarumihai73 explică (pentru Alle_3893):

Multumesc foarte foarte mult!

2 răspunsuri:
| BiancaBaby a răspuns:

Mandinga -colours