| StrangeFruit a întrebat:

Bună searaa! Cine știe unde pot găsi traducerea cântecului următor? În engleză, franceză sau, cel mult, în italiană sau spaniolă. :)) https://www.youtube.com/watch?v=4MC3Z-WvS_o
Dau fundiță!

5 răspunsuri:
| StrangeFruit explică (pentru T2LS):

E cântecul cel bun, dar nu prea știu coreeană, dragă domnule.

| T2LS a răspuns (pentru StrangeFruit):

E traducerea pusă pe videoclipul de pe ecran?

| StrangeFruit explică (pentru T2LS):

Sunt versurile în engleză ale altui cântec. Cred că am să încerc să traduc singură. laughing

| T2LS a răspuns (pentru StrangeFruit):

Nu știam dacă sunt versurile bune sau nu. Am încercat să caut, nu am găsit. Succes la tradus. happy