| irr07 a întrebat:

spuneti-mi si mie un program de downloadat muzica.pana acum foloseam fisierulmeu dar nu-mi mai place.ca nu se descarca toata melodia.numai asa cate 3 secunde x((
vreau unul care sa descarc fara sa platesc. iar melodiile sa fie intregi
multumeschappyfunda!

Răspuns Câştigător
| KatherineSparks a răspuns:

Foloseste FreeYouTubetoMP3Converter. Il descarci de pe google.ro si il poti folosi dand copy-paste la URL-ul de la video-ul de pe YouTube.com happy
Succes.

5 răspunsuri:
| Anonim_5618 a răspuns:

StrongDC++

| Biscotti a răspuns:

Www.video2mp3.net scrii URl de pe you tube si dai convert

| ShiNee a răspuns:

Daca folosesti mozilla e ff bun youtube downloader se descarca ff repede si toate mel sunt intregi.plus ca pe youtube gasesti mai multe melodii decat oriunde.
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/6986/

| Crissuu a răspuns:

Iti spun eu un site de pe care descarc muzica.Tre sa intri pe youtube si iti iei melodia de la videoul dorit.Intra aici : www.vidtomp3.com/
deci: Intri pe youtube si dai ola search videoul dorit. Intri pe el apoi deschizi alta pagina si intri pe vidtomp.Aici scrii adresa de youtube a videoului si dai download. Astepti sa se incarce apoi dai download mp3.si tio dascarca. Dar descarca doar melodia nu si videoul.
Please Fundaa:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mp3 alese, radio fly, piate by, file box, file host...sunt destul de bune si eu le folosesc!