| AnaMaariaa1996 a întrebat:

Cine imi poate recomanda si mie un site de unde pot descarca muzica fara sa iau virusi? Vreau sa-mi descarc muzica pentru ipod. Un site cu melodii gratis. Pana acum am descarcat de pe fisierulmeu dar acum nu mai ma lasa.

Răspuns Câştigător
| antonika25 a răspuns:

Eu descarc de aici: http://www.youtube-mp3.org/
E foarte folositor site-ul si melodiile se descarca foarte repede comparativ cu Fisierulmeu sau alte site-uri.

| AnaMaariaa1996 explică (pentru antonika25):

Multumesc. Este foarte multe. Am descarcat destul de multe melodii.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
video2mp3.net
Copiezi link-ul melodiei de pe youtube, dai paste pe acel site si apesi pe "Convert" si gata.
Sper ca te-am ajutat, pace!

| FoundYouLover a răspuns:

Daca vrei melodiile si cu videoclip, poti sa-ti descarci programul Youtube Mate, e foarte bun. Daca le vrei fara videoclip, e bun site-ul mentionat de antonika 25 si la fel sunt bune si alte site-uri in sensul asta.Le gasesti usor daca intri pe google si scrii in casuta de cautare video to mp3 converter free online.Totusi, indiferent de solutia pe care o alegi, fiind vorba de muzica luata direct de pe youtube nu garantez ca o iei pe toata fara virus, asa ca ai face bine sa ai un antivirus de calitate.