| bonniem98 a întrebat:

Stie cineva cand a aparut melodia "Vita mia" de Nino D'Angelo? Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Duciuc_Ligia_1992 a răspuns:

Scuze melodia e aparuta in 1999 dar e inclusa si in albumul din 2006 pentru ca el contine cele mai frumoase melodii.

3 răspunsuri:
| vodami92 a răspuns:

Senza giacca e cravatta! ce imi placea melodia asta! cand eram mic! bine eu am auzit-o la radio prin 2002 cred ca era! da! cam asa! mai era la moda atunci! ce vremuri nene! vremuri bune! oricum melodia senza giacca e cravatta e din 1999! avea nino d'angelo atunci 42 de ani! astazi omul asta are in jur de 65 de ani!

| Duciuc_Ligia_1992 a răspuns:

1.Melodia nu se numeste ''Vita mia" ci "-Senza giacca e cravatta".
2.A aparut in 2006 si face parte din albumul "La Storia Di Nino".

| Duciuc_Ligia_1992 a răspuns (pentru Duciuc_Ligia_1992):

Scuze melodia e aparuta in 1999 dar e inclusa si in albumul din 2006 pentru ca el contine cele mai frumoase melodii.

| Duciuc_Ligia_1992 a răspuns:

Scuza-ma melodia e aparuta in 1999 dar e inclusa in albumul din 2006 pentru ca el contine hit-urile.