| brunetamea a întrebat:

stie cineva cat ia nicu paleru pentru 4 ore la o nunta in 2011? multumesc

3 răspunsuri:
| vreaubebe a răspuns:

Cu aproximatie 2500 euro. vazusem luna trecut si 3000. pe acolo nu mai mult dar cred ca nici mai putin.

| NederLand a răspuns:

Pentru o noapte la o nunta ia luat unui prieten de familie 25.000 euro. Acum pentru 4 ore nu stiu cat ia, dar stiu ca intr-adevar a facut senzatie nu gluma.

| Paleru_Cristina_1984 a răspuns (pentru NederLand):

25000? NICODATAAAAA. 9000 cel mai mult o noapte intreaga si nu vine singur ci insotit de formatie si sonorizare si inca doi solisti.