| anonim_4396 a întrebat:

Buună! Are careva idee ce tarif are Nicu Paleru la o nuntă?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

"Nicu Paleru : 1 program ( inclusiv formatie si sonorizare ) = 2000 – 2300; toata nunta ( cu Emilia Ghinescu ) = 10000 ( la cerere – oferta preturi pentru 2, 3 sau 4 programe ).
Toate preturile prezentate sunt exprimate in euro neto, nu includ cheltuieli aferente (transport, cazare) si nici sonorizare, backline sau lumini (pentru care exista oferte separate la capitolul dedicat)." - SURSA :
http://contactsolisti.com/category/preturi-solisti/

Vezi şi linkul :
https://www.facebook.com/NicuPaleruOfficial/info?tab=page_info

Toate cele bune!

| CezarinaLunaria a răspuns (pentru bursuc001):

Primul link e din 2011....cu siguranță s-au schimbat tarifele!

| bursuc001 a răspuns (pentru CezarinaLunaria):

Oricum, n-au scăzut rolling on the floor

5 răspunsuri:
| Coquinetza a răspuns:

Da-i un lighean plin cu vin sa bea din el, face toti banii.
vezi sa nu fie ligheanu lui bunica unde isi face nevoile.

| Paleru_Cristina_1984 a răspuns:

Foarte simplu....suna la 0732148001 si poti afla tot ce ai nevoie!

| Chiriac_Nicolae_Catalin_1975 a răspuns:

Cit costala nunta tota noapteea