| OanaXD1D a întrebat:

stie cineva cum se numeste melodia din primul episod din Binny si fantoma"? Atunci cand Melchior darama toate lucrurile prin casa in fata parintilor lui Binny. Cand a deschis usile, a daramat tablourile si vaza iar parintii lui Binny au spus ca e din cauza vechimii yalelor de la usi. Cum se numeste acea melodie?

Răspuns Câştigător
| Teodora341 a răspuns:

Clean Bandit - Rather Be ft. Jess Glynne cauta asa pe Youtube

4 răspunsuri:
| Elenutza_Elena_1990 a răspuns (pentru Teodora341):

De ce nu ma lasa sa intru? sad

| Teodora341 a răspuns (pentru Elenutza_Elena_1990):

Clean Bandit - Rather Be ft. Jess Glynne cauta asa pe Youtube

| LvKSavage a răspuns:

Și eu caut melodia dar nu o găsesc

| Chircan_Ruxi_1990 a răspuns:

Dar melodia cu O I know you are here stiti?