| ILoveSummeParties a întrebat:

Buna,stie cineva cum se numeste melodia din Violetta pe care o canta Francesca, Camila si Violetta la spectacolul de sfarsit de an in ultimul episod?

Răspuns Câştigător
| ElleElenaElle a răspuns:

Junto a ti.

3 răspunsuri:
| Asiris23 a răspuns:

Veo Veo se numeste melodia, LoveLoveLoveLove zice prostii laughing junto a ti e cantata DOAR de violetta si francesca, cea din sfarsitul episodului este Veo Veo, APROPO, E ULTIMUL EPISOD DIN SEZONUL 1winking Sezonu 2 apare in 1 luna

| ElleElenaElle a răspuns (pentru Asiris23):

Vezi ca am urmarit episodul si stiu. Daca esti invidios ca am castigat.Imi pare rau.