| ȘtefiBăăi18 a întrebat:

stie cineva cum se numeste melodia pe care o cânta Thomas ca sa intre la studio 21 din serialul Violetta? Multumesc kiss

Răspuns Câştigător
| XxxBestKillerxxX a răspuns:

De fapt melodia se numeste: ''Entre tu y eu"

4 răspunsuri:
| ȘtefiBăăi18 explică (pentru Pharaprase):

Scuza-ma poti sa imi spui cum se numeste melodia? Ca nu prea merge de pe telefon sa il deschid. Multumesc

| Pharaprase a răspuns (pentru ȘtefiBăăi18):

Te esperare, e cantata de Thomas la chitara, si tot el o canta, iar violeta si ceilalti o asculta. sper ca e asta.

| ȘtefiBăăi18 explică (pentru Pharaprase):

Scuze dar nu e asta melodia.Melodia aia are videoclipul atunci ca Tomas da proba sa intre la studio si le-a zis la profesori ca vrea sa ii dedice unei fete melodia si Violetta cu Ludmila si Francesca stateau la usa si el a luat-o pe Violetta.