| Tudu12 a întrebat:

Buna,stiu CA o SA para ciudat ceea ce spun laughing dar Când eram Mai mic am vazut o Melodie care mi-a placut foarte mult, nu o cânta cineva foarte popular ERAU 2 fete. Nu-mi aduc aminte bine versurile si nici numele trupei( de ASTA am venit aici) In fine....in videoclip ERAU 2 fete care coborau dintr-un autobuz,iar una dintre fete bruneta nervoasa ca a fost data jos,da cu pumnii in autobuz! Si dupa au gasit o masina au furat-o au fugit foarte mult cu masina AIA pâna Când le-a urmarit un politist, masina din câte Îmi aduc aminte era cu volan pe dreapta...la finalul Melodie apare un domn cu o furgoneta pentru calaturii Iar fetele o iau in dreapta Iar politistul intra in acel domn! Va rooog heeelp! Dau funda! O caut de ceva timp dar n-o gasesc!

1 răspuns:
| Mayhem666 a răspuns:

Buna, in primul rand, o melodie poti sa o asculti nu sa o vezi, doar videoclipul poti sa il vezi, nu melodia, iar in al doilea rand, nu stiu la ce melodie te referi, prima oara am crezut ca te referi la trupa "Andre" sau la trupa "Tatu", in ambele trupe sunt doua fete, una blonda si una bruneta.