| IoanaNichita a întrebat:

stiu ca unii dintre voi o sa ma injurati dar asta e laughing am auzit pe DibiRadio(un radio de manele, in mare parte) o melodie care suna cam asa: made in antalya asa e printesa mea e locul 1 intre femei iar eu sunt sultanul ei..cine joaca cel mai bine ati ghicit e iubirea mea cu cele mai noi talente parca'i din antalya....cand ea joaca toata lumea face loc in jurul ei e cea mai invidiata si apreciata de femei. urgent, multumesc :*

5 răspunsuri:
| BarBye a răspuns:

E un live a lui florin salam

| hecamefrommetalland a răspuns:

Desi urasc manelelele, nu te injur, de unde ti-a veni ideea asta?

| Jawsz a răspuns:

Este live. Melodia lui Florin Salam

| ġคвÿ a răspuns:

Lele - made in antalia, funda?

| R._Alexandra_Catalina_1994 a răspuns:

Pai am auzit melodia la radio.laughing) si am scris aici versurile. ps: nu e live, e cantata de cineva la inceput vreo 6 secunde, dupa incepe si canta altcineva toata melodia