| anonim_4396 a întrebat:

sunt clasa a 5-a si maine am ora de muzica...Si ne-a dat ca tema sa cantam o melodie singuri(nu conteaza ce fel de melodie). ce sa fac? si acum sincera sa fiu mi-ar fi rusine sa cant cu vocea intregi clase:-s

Răspuns Câştigător
| FucktheSystem a răspuns:

Eh eu am zis un vers din prima strofă a imnului și mi-a zis să stau jos deși toți ceilalți au cântat toată strofa.
Deci spune-ți în minte că nu poți să cânți mai prost ca fuckthesystem și poate te simți mai binehee hee