| ilovemusic_8685 a întrebat:

Sunt din Craiova si am fost astazi in Takko la Real... a fost o mel care suna cam asa "a trecut ceva vreme de cand suntem impreuna" sau ceva de genul. dar intai canta un baiat in romana si apoi canta o fata in engleza care zice "you don't know what i have to say" sau asa cevabig grinbig grinbig grin.va rog sa imi spuneti daca stiti melodiahappy...

Răspuns Câştigător
| Turquoise a răspuns:

Kosmin - Life Goes On
http://www.youtube.com/watch?v=OKGCd-eiR7A

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut. sunt kosmin cel care canta melodia. eu sunt din slatina. melodia este facuta la Ady de la Sunrise inc ...id meu i_learn_to_fly2002 si vb mai multe.

Întrebări recente