| agadeliastefania a întrebat:

Sunt in clasa a 7-a si imi place mult muzica si sa ascult muzica.dar de multe ori ascult melodii mai vechi : 2010-2011 chiar am cateva de prin 2008, iar cativa din prieteni mei rad de mine pentru acest fapt. Eu nu cred ca e asa important cat de veche este muzica pe care o ascult.voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| AirănMeidăn a răspuns:

eu ascult muzica din '70
stai calma, muzica veche e mult mai buna
acuma depinde si ce melodii

5 răspunsuri:
| Snowal15lea a răspuns:

Mentalitatea copiilor din ziua de astazi ma face sa imi cumpar un AK-45

| tche a răspuns:

Muzica din 2008-2011 ti se pare veche? laughing

| agadeliastefania explică (pentru tche):

Mie nu, dar prietenilor mei si fostilor colegi asa li se pare.

| tche a răspuns (pentru agadeliastefania):

Uh, atunci nu-i baga in seama, nu merita sa iti bati capul cu astia. In plus, nu vad ce e asa de ras in ascultat muzica ''veche''. Ca doar nu expira, pana mea

| agadeliastefania explică (pentru tche):

laughing