| Sherif77 a întrebat:

Sunt incepator si as vrea sa imi cumpar o chitara electrica in vreo 400 de euro dar nu stiu ce sa aleg. M-am gandit la ibanez GRG121EX.
Cei care cunosc, ce mi-ati recomanda? Vreau sa aleg ceva bun.

Răspuns Câştigător
| TheTrooper1 a răspuns:

Ibanez e o alegere foarte bună, te poți uita și după un Gio-sunt bune și destul de ieftine. La 400 € îți poți lua și un Les Paul sau Epiphone sh, chiar merită să te uiți după chitare sh, performanța e aproape la fel ca la una nouă, poate doar la aspect să stea mai prost.
Sper că te-am ajutat și că vei face cea mai bună alegere. Baftă!