| Nirvana4e a întrebat:

Sunt o mare fana Nirvana si o mare fana a filmelor horror. Locuiesc in Brasov si sunt fata. Mai este cineva pe site'ul aceste cu aceleasi preferinte si care locuiesc in Brasov?happy (daca vreti sa discutam, trimiteti'mi id'ul printr'un mesaj)...Si a doua intrebare: Care este melodia voastra preferata?happy

2 răspunsuri:
| Niros19 a răspuns:

Melodia preferata este : "Sa nu-mi iei niciodata dragostea" de trupa Holograf iti ajunge imediat la suflet cand o asculti

| Bubutita a răspuns:

Melodia mea preferata de la nirvana este smells like teen spiritlove struck