| GabiGabrielle a întrebat:

Buna
Sunt pe clasa a7a si ne-a dat doamna profesoara de desene sa facem un desen despre toleranta
Ce as putea desena?
Ms anticipat tongue

Răspuns Câştigător
| Trump147 a răspuns:

Ai putea sa faci asfel: imparti foaia ta in 2 parti egale. pe prima jumatate faci un desen in care parintii il cearta/il bat pe copil pentru ca a facut ceva ce nu trebuia si pe a 2-a parte aceeasi parinti si acelasi copil, dar parintii vor fi TOLERANTI de data asta si-l vor sfatui pe copil ca nu e bine ce face... nu uita sa faci un X mare cu rosu pe prima parte dupa ce ai terminat desenul... in fine e cam greu de facut. daca ai talent la desen iti va iesi ceva interesant, dar daca nu incearca sa improvizezi.
asta e doar o idee. tu poti sa o dezvolti sau sa o simplifici
sper ca te-am ajutat
bafta!

3 răspunsuri:
| GabiGabrielle explică:

De desen*

| Deni7 a răspuns:

Esti "pe" clasa a 7 a? Da-te jos sa nu cazi!hee hee

| ♥•ßyencuţa•♥ a răspuns:

Da, stiu, si noua. Pai ea ne-a dat si o idee. De ex. poti face un ciocan si un cui si sa scrii acolo, asa ma simt cand ma bate mama la cap, sau un tren care merge pe sine si sa scrii asa ma bimt cand mama se supara pe mine,... Ceva de genul asta. Bafta!