| ade_9971 a întrebat:

Am de facut la desen un desen cu tema "Fructele" dar doamna profesoara o spus ca sa nu facem cu nu stiu ce cos sau etc doar fructe dar mie nu-mi place cum arata dati-mi va rog niste poze sau ceva idei cum le-as putea aseza in pagina. Vreau sa spun ca sunt in clasa a5abig grin
P. S. :a spus ca cel mai reusit desen din clasa il va pune pe prima pagina a unei reviste asa ca normal ca vreau sa fie desenul eu pe coperta revisteibig grin
multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Corina a răspuns:

Uite aici un desen cu fructe asezate pe o tava, dupa care te poti inspira.
http://www.desenatori.ro/desen-445771.htm