| OMEGALIN a întrebat:

Buna!
Tocmai mi-am instalat un program,Adobe audition 3, as dori sa stiu ce parere aveti despre el,cat este de bun si daca se poate un link, ceva unde sa pot invata cat de cat sa il folosesc laughing
Dau funda pentru cine ma poate ajuta happy

Răspuns Câştigător
| ajfsfamqewED a răspuns:

Nu ai nevoie de link ca sa il folosesti... presupun ca, tu canti rap nu? :3 inregistreaza-te si ia fiecare efect in parte si unde ti se pare ca se aude mai bine pe ala il folosesti programul este foarte bun " partea cu record " o are imbunatatita fata de cool edit pro, si ce sa zic? Succeswinking

| OMEGALIN explică (pentru ajfsfamqewED):

Vreau sa incep sa cant, pana acum am scris doar randuri, acum as vrea sa vad cum merge si cu vocea, mersi pentru raspuns happy

1 răspuns: