| ILoveJussB a întrebat:

tot am auzit zvonuri ca Justin Bieber ar fi in coma la spital, ca a facut accident cu masina e adevarat?crying sad

22 răspunsuri:
| RockNbeer a răspuns:

Nu ii prea mic ca sa conduca?

| DeeaDeutss a răspuns (pentru RockNbeer):

Are 18 ani, si conduce de la 16 pentru ca in america poti sa iti iei permisul de la 16

| RockNbeer a răspuns (pentru DeeaDeutss):

Foarte inteligenti americani, conduci de la 16 ani, dar doar de la 18 ai voie sa consumi alchool.
Faza cu "ii prea mic", era doar o ironie.

| CautNume a răspuns (pentru RockNbeer):

Probabil are o masina speciala, cu pedalele mai sus ca sa ajunga la ele laughing
Nu de alta, dar mai mult de 1, 60 m nu pare sa aiba.

| Bellatores a răspuns (pentru RockNbeer):

De la 21 vrei sa spui.happy

| RockNbeer a răspuns (pentru Bellatores):

Si mai bine pentru ei...

| MaskOfSanity a răspuns (pentru RockNbeer):

De la 16 poţi sofa, de la 18 eşti adult şi iei singur decizii, iar de la 21 ai voie să consumi alcool.

| RockNbeer a răspuns (pentru MaskOfSanity):

Ai voie sa iei decizi, dar nu ai voie sa bei o bere...are sens laughing

| MaskOfSanity a răspuns (pentru RockNbeer):

Are sens, pentru că tot americanii sunt ăia care bagă animale de companie în cuptorul cu microunde. De aia scrie "a nu se încerca pe animale" pe fiecare etichetă a fiecărui produs, de orice tip. laughing

| ƒℓυχ a răspuns:

NU! Nu e adevarat. Sunt doar zvonuri, crede-ma. Daca ar fi adevarat nu crezi ca ar trebui sa apara pe net, la tv si in reviste? La cat de "celebru" si la cat de "muuuulte" like-uri are el pe youtube. Sper ca intelegeti happy

| KristalPop a răspuns:

M-aş bucura nespus, păcat că-s doar zvonuri.

| dracu14 a răspuns:

N-am eu norocul asta, daca moare biberon 3 zile nu ma trezesc din betie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper. laughing

| FearOfTheDark a răspuns:

Sper.

| HellGirl666 a răspuns:

Ar fi prea frumos ca să fie și adevărat.

| Aneke a răspuns:

Sper sa moara.

| KingSize a răspuns:

Si nu a murit inca? crying

| IonutFrt a răspuns:

Din contra! Are..sau a avut Ferrari! Masina cumparata de parinti, cadou de ziua lui! In rest nu stiu, CA NU-L SUPORT! laughing

| ILoveJussB explică:

Si eu sper sa moara toti "aia care nu sunt fan justin bieber"eu am pus intrebare daca e adevarat ca justin b. e in coma la spital nu am pus intrebare "cine vrea sa moara justin b."

| Nădzzz a răspuns:

Dac-ar da să moară, ar fi raiul pe Pământ. sau aș prefera iadul, hai Cobaaain!