| anonim_4396 a întrebat:

BUNA, tot am cautat o melodie si nu am dat de ea, incepe cu LE LE, LE LE. SI continuarea nu o stiu deoarece am trecut pe langa o masina si mi-a placut. este gen populara melodia. promit FUNDA celui sau celei care ma va ajuta cu melodia pe care o caut :*

7 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Loredana Groza. LeLe!

| raluca8709 a răspuns (pentru Danysan):

Gen ghita munteanu etc... poate nu preferati genul acesta dar eu caut acum mel asta pentru ca mi-a placut inceputul

| sirD a răspuns:

Le le le confunzi, categoriile ma refer

| dream36 a răspuns:

Cred ca o stiu, nu este Hooky Song- Andreea Banica feat Smiley? FUNDA?

| raluca8709 a răspuns:

cantareti gen ghita munteanu etc...