| Eukaw a întrebat:

Tot aud o melodie la radio, prin magazine, prin microbuz, este o melodie instrumentala, straina cred si chiar nu am cum sa dau mai multe detalii pentru ca este o melodie mai mult instrumentala gen club (cred). Ma ajuta cineva sa o gasesc?

4 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Spune si tu ritmul cel putin...
Sau caut-o prin playlistul acesta https://www.youtube.com/playlist?list=LLW01VyMhksSwAcPNWmVbquQ sunt toate melodiile care imi plac si s-ar putea sa fie printre ele avand in vedere genul de melodie la care te referi tu.

| LittleA a răspuns:

Cumva Albatrous - AronChupa?