| anonim_4396 a întrebat:

tot incerc sa gasesc o melodie si nu reusesc, poate ma ajuta cineva. Era in braziliana sau portugheza si o canta o tipa, avea un videoclip cu ea pe o plaja si dansa pe.acolo iar la refren retin doar "Você" si "corazon", ritmu era saltaret ^___^ sper sa aflu.

2 răspunsuri:
| HypnoticPoison a răspuns:

Tom Boxer feat. Anca Parghel & Fly Project - Brasil
http://www.youtube.com/watch?v=NAI0CuAUtfM

| CaptainUnicorn a răspuns:

@HipnoticPoison nu.i asta, nu era romanca tipa dar multumesc pentru incercare big grin vad ca nu.i pica nimanui fisa si deja ma obsedeaza, fredonez non.stop laughing