| Cristi_Airinei_1995 a întrebat:

Am auzit la radio acum vreo 2 zile o melodie si nu reusesc sa o gasesc. E o melodie mai lenta si retin doar ca incepe ceva in gen,, I'm keeping calling sau falling" nu se intelege exact este o voce de fata. Daca ma poate ajuta cineva asi fi recunoscator.

3 răspunsuri:
| Chocobunny a răspuns:

Poate e Alicia Keys-Fallin'

| Cristi_Airinei_1995 explică (pentru Chocobunny):

Nu e. In melodia care o caut se repeta de 2 ori la inveput fraza precizata in intrebare

| Cristi_Airinei_1995 explică:

Nu e asta. La inceput se repeta de 2 ori fraza precizata in intrebare